तुर्क (तुर्की)

by | जुलाई 9, 2016


हमारे बारे में

Yurtdışı eğitim danışmanlarına ya da yurtdışındaki üniversitelere öğrenci bulmaya çalışan temsilcilere hemen güvenmeyin, zira her zaman sizin çıkarınızı kollamayabilirler। Bu kişilerin çoğu genelde lisansı olmayan, en iyi okul sıralamalarında alt sıralarda yer alan ya da hiç yer almayan Amerikan üniversitelerinden komisyon alabiliyor। Bir diğer deyişle kendi çıkarları adına sizi yok sayabiliyorlar।

Bizim mantramız şudur: "Asla Kanmayın।" साइटमैज, Amerika'da eğitim görmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri आकार sunar, böylece okul reklamlarına, temsilcilere ya da danışmanlara kanmazsınız।

साइटमैजी कुल्लेरक

  1. Ön değerlendirilmesi yapılmış, बेटा derece uygun fiyata sahip seçkin ve kaliteli kurumlardan oluşan bakabilirsiniz listemize। (कॉलेज-USA.org yurtdışında okuyan öğrenciler için titiz bir araştırma yapar ve listenin kapsamını daraltır। ठीक है, यह एक प्रकार का है।
  2. Bir okul için yapılan yatırımın geri dönüşü hakkında bilgi edinebilirsiniz, zira üniversite eğitimine yapmış olduğunuz yatırım önemlidir!
  3. Üniversite eğitim ücretleri, kalacak yer, burslar, gezilebilecek yerler, ulaşım, banka işlemleri, suç ve güvenlik hakkında bilgi sahibi olabilir, müstakbel okulunuzun civarında yapılabilecek eğlenceli etkinlikleri öğrenebilirsiniz।
  4. Yurtdışında okumak isteyen ülkenizdeki öğrencilerle ya da Amerika'da eğitim konusunda benzer kaygıları taşıyanlarla tanışabilirsiniz।
  5. Yurtdışında okuyan diğer öğrencilerin Amerika'da eğitim üzerine düşüncelerini ve orada yaşadıklarını dinleyebilirsiniz।
  6. एन sevdiğiniz वेब sayfalarını संदर्भ Için saklayabilirsiniz।
  7. Okulların en güncel resmi açıklamalarını ve haberlerini öğrenebilirsiniz।

Amerika'da yurtdışından gelip eğitim görmekte olan ya da Amerika'da okumayı düşünenler için var olan bir siteyiz।

जेलिन Bize Katılın!


शिक्षा सबसे शक्तिशाली हथियार है जिसका उपयोग आप दुनिया को बदलने के लिए कर सकते हैं। - नेल्सन मंडेला